אביזרים למקלחון

אביזרים למקלחון - הנס גרוהה

במאמר שלפניכם ננחה אתכם לקראת רכישת אביזרים למקלחון. ככלל, אביזרי מקלחון מתחלקים לשלל קבוצות: ראשית כל, יש לבחון את התקני האחסון המתכתיים. התקני אחסון העשויים ממתכת אל חלד אשר נמצאים בתוך המקלחון. שמים בהם, על פי רוב, כלי רחצה וסבונים שונים. בנוסף להתקנים אלו, בחירת ראש הרחצה – הדוש – חשובה גם כן. כאן, נספק עבורכם מספר אנקדוטות חשובות לבחירת חפצים אלו.

תמונה של אביזר למקלחון 

אביזר למקלחון

בחירת התקני אחסון למקלחון

חשוב שהתקן האחסון יהיה עשוי ממתכת או מפלסטיק קשיח. במידה וזו מתכת יש לוודא שהיא אל חלד ובעלת תעודת אחריות רב שנתית. יש להתקין את מדף האחסון הקטן במקום נגיש בתוך המקלחון. בדרך כלל התקן שכזה יורכב מ 3 מדפים בשטח של 50-100 סמ"ר למדף. אביזרים למקלחון מסוגים אלו מאפשרים לכם לאחסן מכל אביזרי המקלחת: סבונים, שמפו, מרככי שיער וספוגי רחצה שונים.


תמונה של התקן אחסון למקלחון


בחירת ראשי דוש

ראשי הדוש של שניתן לרכוש כיום משוכללים מאין כמוהם. ניתן לרכוש ראש דוש בעל יכולת לשינוי צורת הזרם במקלחת, ראש דוש המשנה גם את העצמה, ואפילו ראש דוש המכיל שני בוררי מצבים: אחד מגביר את העצמה והשני משנה את צורתו הגיאומטרית של הזרם. רכישת ראש דוש שכזה מומלצת במיוחד אם אתם שוהים במקלחון זמן רב משאתם שוהים באמבטיה ועל כן חשוב לכם לקיים של רחצה איכותית על פי צביונכם. אביזרים למקלחון מסוג זה פותרים בעיות רבות עבור מי שטרם מצא את צורת ועצמת הזרם האהובה עליו.

איכות הברז

כמובן, שרוב ברזי הדוש הם מסוג אינטרפוץ אוניברסלי. יחד עם זאת, אם החלטתם לחסוך, שכן המקלחון אינו חלק מן האמבטיה שלכם, ניתן לרכוש ברז שכזה אך ללא החלק שמעביר ממצב דוש למצב אמבטיה. החסכון במקרה זה אינו מועט ומאפשר לכם ליהנות מברז איכותי על פי הצרכים שלכם.

איכות הברז

למידע נוסף אודות הברזים של הנס גרוהה >>

מחירי אביזרים למקלחון

למעט מחיר הברז, אשר עלול להיות לא פשוט אם מדובר בברז פונקציונלי ומעוצב הנמצא בעשירייה הפותחת בעקומת הביקוש לברזי אמבטיה, יתר האביזרים ניתנים לרכישה ללא בעיה נראית באופק. גם ראש הדוש אינו מוצר הנחשב יקר בהשוואה לרכישת הברז עצמו. 


יכול לעניין אותכם גם עזרה בבחירת ברז או מידע בנושא כלים סניטריים

צור קשר עם הנס גרוהה