אביזרי אמבטיה

אביזרי אמבטיה וחוויה

אמבטיה הנו אחד החדרים היותר מיוחדים בבית. חדר האמבט הנו מקום שמצד אחד ממלא פונקציות פרקטיות כגון מקלחת או שטיפת הידיים ומצד שני הוא חדר שאנשים מגיעים אליו על מנת להירגע ולנוח מאירועי היום,  על מנת למצוא פינה שקטה ונעימה עם אווירה ייחודית. על מנת שחדר האמבט אכן יאפשר אידיליה שכזאת, יש  לדאוג לעיצוב נכון שלו. כך שניתן להתמקד בבחירת סוג הקרמיקה וארון האמבט, אך גם ניתן להתמקד בבחירה נבונה של אביזרי אמבטיה.

מה שנמצא מאחורי ההגדרה

מהי בחירה נבונה? ובכן בחירה שמתמקדת מצד אחד בנראות של הפריטים, באווירה שהם משדרים ומקשיבים לשפה שהם יוצרים, ומצד שני בוחרים באביזרים שידידותיים למשתמש, נגישים, ממלים את מגוון הפעולות ובמקביל דורשים מינימום התעסקות. בנקודה זו מוטב להזכיר את אביזרי האמבט של הנס גורהה. שם ניתן למצוא מגוון מוצרים של המעצבים המובילים בתחום. בנוסף החברה עובדת רק עם חומרים איכותיים, עם טכנולוגיות מתקדמות ועם מוצרים שמשלבים בתוכם יצירתיות לצד תחכום.

רושם

אביזרי אמבט יכולים לכלול את השטיח, המראה, הארון, סט המגבות והמתלה, ובמקביל אביזרי אמבטיה הכוללים בין היתר גם את האסלה, הכיור, הטוש, מעמד לסבון וכדומה. מדהים לראות איזה מופע מרשים נוצר כאשר בוחרים בכלים איכותיים ומעוצבים. פתאום החדר מקבל תפנית מרנינה, כזו שהיא מזמינה ונעימה. כך שלא משנה אם מדובר על רושם שנוצר בעת לקיחת אמבטיה ארוכה, או רק על אורח מזדמן שחוטף הצצה. הרושם שנוצר כאשר בוחרים באביזרי אמבטיה מבית הנס גורהה הנו רב ותמיד משיג את המטרה.

בעיה לצד פתרון

הקושי הגדול הנו לבחור פריט אחד מתוך כל האביזרים הקיימים. סיטואציה זו יכולה להתקיים כאשר רק אביזר אחד התיישן בעוד שאר האביזרים עובדים היטב. הקושי הוא לבחור במוצר שישתלב עם העיצוב הקיים, אך עדיין יהיה בעל אמירה משל עצמו. בזכות המבחר הרב שקיים אצל הנס גרוהה, בזכות צוות העובדים המיומן שעובד במקום, כל אחד יכול למצוא בקלות את המוצר אותו הוא מחפש. כיוון שכשמגיעים למקום עם הכוונה, מבחר, שפע ואיכות - השמיים הם הגבול וחדר המבט הוא הזוכה העיקרי. הוא וכמובן שגם אתם.