אינטרפוץ אוניברסלי

אינטרפוץ אוניברסלי

כאשר אנו בוחרים ברז לדוש המקלחת, ולעתים גם לאמבטיה אם יש לה דוש באותו התקן, הוא יהיה מסוג אינטרפוץ אוניברסלי. זהו ברז אמבטיה המספק עבורכם חוויית רחצה מושלמת: הוא מאפשר לכם לנוע ממצב אמבטיה למצב דוש, לשלוט בזרמי המים, ובמידה וישנו דוש איכותי – תוכלו לשנות את צורת הזרם הגיאומטרית שנוחתת עליכם במהלך המקלחת.

יתרונותיו של ברז האינטרפוץ

1.       הוא ניתן לשילוב בין מקלחת של אמבטיה ומקלחת של דוש.

2.       הוא מכיל מגוון רחב של עצמות זרם ומים לויסות עצמי.

3.       ניתן לשילוב בכל מערכת צנרת ביתית.

יחד עם זאת, חשוב – בטרם תחליטו לעבור לברז אינטרפוץ אוניברסלי להתייעץ עם האינסטלטור שלכם אודות הברז. האינסטלטור יוכל לסייע לכם להבין טוב יותר כיצד פועלת הצנרת שלכם ולייעץ על מיקום טוב לחיבור הברז. זה ייתן לכם אינדיקציה היכן למקם את האמבטיה, את הדוש או את שניהם בייחד, שכן המלצת האינסטלטור על מיקום מוצלח של הברז תבוא בדרך כלל קודם לרצונכם העיצובי, בייחוד אם זה בית יד שנייה שהצנרת שלו כבר מובנית בתוכו.

עיצוב ברז האינטרפוץ

העיצוב חייב להכיל אלמנטים מקוריים אשר נראים טוב יותר מהברז הסטנדרטי. ישנם עיצובים רבים של ברז מסוג זה, אך על מנת לדעת מהו העיצוב הנדרש, ביקור קצר בחנות אמבטיות ומוצרים נלווים והתייעצות עם מעצב הפנים במקום תסדר לכם את העניין ותאפשר גם לכם ליהנות מברז אינטרפוץ אוניברסלי מעוצב למשעי. ברז מעוצב, בדומה לפרזול של ארונות אמבטיה, ייתן לכם עוד גושפנקא קטנה לקראת חדר אמבטיה מעוצב באופן בלתי אמצעי.

כיצד יש להעריך ברז אינטרפוץ

הערכת הברז נובעת, ממכלול של מספר דברים: בהיבט הפונקציונלי – איכות המעבר ממצב אמבטיה למצב דוש: האם זהו מעבר מהיר ואיכותי? האם הוא מבוצע באופן חלק? מבחינת עיצובית – חשוב להסתכל על המראה של הידית של הברז, המראה של הפומית שעוברת ממצב דוש למצב אמבטיה, ולהסיק האם הברז מעוצב דיו. השילוב של פונקציונליות ועיצוב הואט שמעיד, בסופו של דבר, על ברז אינטרפוץ ברמה גבוהה המצדיקה את רכישתו.   

יש לכם שאלות ?  לחצו כאן