ברזים למטבח

ברזים למטבח והחוכמה שמאחוריהם

כאשר מדובר על המטבח, אין ספק שהברז הנו מרכיב חיוני ומהותי כיוון שכמעט כל פעולה שקשורה למטבח מתחילה ומסתיימת עם שימוש בו, (ניקוי השולחן, שטיפת הכלים, ניקוי הירקות, ניקוי מצע העבודה, שטיפת הידיים, מילוי מים בסיר ועוד). כמו כן לא רק שהברז מאוד פרקטי, אלא הוא גם מקבל הרבה תשומת לב מבחינה עיצובית, ולו רק כיוון שהא נמצא מעל חלל ריק, (הכיור), ולרוב ממוקם במקום אסטרטגי בחלל. על כן כאשר עומדים לבחור ברזים למטבח, יש לעבור על הפונקציות השונות שהוא יודע להציע, במקביל לשיקול הנראות.

תרחיש משתמש

כאשר עומדים לבחור ברז, יש להביט אחורה אל התפקוד היומיומי השוטף במטבח ולחשוב מה היינו שמחים לשנת בברז, מה עובד, מה דורש תיקון ולפי המסקנות יש לחפש אחר הברז שיעניק את המענה המושלם. היופי בברזים למטבח, מבית הנס גורהה, שהם כבר עשו את שיעורי הבית עבורנו הלקוחות, הם כבר יודעים בדיוק מהם הצרכים המהותיים הכללים ובמקביל גם יודעים לתת מענה עבור התאמה אישית, (כיוון שמראש הברז בנוי באופן שפתוח לפרשנות שימוש אישית). כך שמוטב לעבור על הפונקציות השונות, אך רוב הסיכויים שתגלו שברזי איכות אלו מציעים פתרונות לבעיות שכלל לא שמתם לב לקיומם, ועם זאת אתם שמחים שהם נפתרו.

עיצוב

כידוע כיום המטבח הוא ליבו של הבית, מקום בו מתרכזים להכין ארוחה ולשוחח על אירועי היום. על כן חשוב שהוא יהיה נעים לעין, מזמין, יוצר עניין ובמקביל כמובן שגם פונקציונאלי. כאן נכנס לתמונה תפקידם של ברזים למטבח. כאשר הברז מעוצב, מציע חדשנות ונוחות שימוש ייחודית, הרי שמדובר כבר ב50% הצלחה בעיצוב המטבח.

תפקיד

ברזים למטבח אינם כמו ברזים אחרים, כך שאם ברז רגיל מקסימום צריך להציע זרם נעים ושליטה אינטואיטיבית על הטמפרטורה, הרי שבמקרה זה מדובר על ברז שצריך להתאים את עצמו לשטיפה של כלים קטנים לצד כלים גדולים ולהתאים עבור שימוש לילדים במקביל לשימוש עבור לילדים. מכאן שיש חשיבות יתרה שברז יעוצב בחוכמה בשילוב של פטנטים טכנולוגיים. כל זאת ועוד ניתן למצוא אצל הברזים מבית הנס גורהה.

 יכול לעניין אותכם גם ברזי יוקרה