חידוש אמבטיות

חידוש אמבטיות

חידוש אמבטיות היא פעולה אשר חשוב לבצע כאשר האמבטיה שלכם לא ניזוקה אך בשל השנים שעברו היא צברה לכלוך רב שנהפך לטחב שאינו ניתן להסרה. גם אם ישנם סדקים קלים באמבטיה, עדיין ניתן לפתור את הבעיה באמצעות חידוש. החידוש כולל התזת חומר על ידי נציגי חברת האמבטיה. החומר שמותז הוא אותו חומר מילוי ממנו עשויה האמבטיה. תפקידו – כפול: להסיר כתמי לכלוך בעייתיים ולתקן סדקים וחורים קטנים באמבטיה. חומר חידוש האמבטיות ברוב בתי האב בישראל נקרא "אמייל".

לחצו על הקישורים הבאים להצגת המוצרים של 2 המותגים המובילים בעולם

 • סדרות hansgrohe
 • סדרות AXOR

 • תחילת ההליך

  הלקוח מבחין כי האמבטיה תקינה אך היא כבר לא מפנקת אותו ומדברת אליו כבעבר. הוא חש כי היא אינה נקייה ואפילו סדוקה מעט. במצב שכזה עומדת בפניו האפשרות להזמין חידוש אמבטיה. החידוש מוגדר כשיפוץ לכל דבר ועניי, במסגרתו אנשי מקצוע בתחום האמבטיות מגיעים לחדר האמבטיה ומתחילים בפרויקט המילוי שיחזיר את האמבטיה לקדמותה במידת האפשר.

  במהלך החידוש

  נציגי החברה מתחילים בהתזת אימייל על חלקי האמבטיה השונים. לאחר מכן הם מתחילים לרדד את מה שהם עשו כדי ליצור שכבה אחידה. שכבה זו תשמש לתיקון הסדקים והסרת המפגעים מן האמבטיה. חידוש אמבטיות הוא תהליך ייחודי ויחיד מסוגו המסוגל לא רק לחסוך לכם כסף ברכישת אמבטיה חדשה: גם איכות התהליך כה חלקה, מדויקת ומדודה שבסיומו נדמה כי נרכשה שוב אמבטיה חדשה. ברוב המקרים, מסתיים חידוש האמבטיה כשהיא מבריקה ומוכנה לשימוש מחודש.

  עלויות חידוש אמבטיות

  עלות השירות נגזרת מהנזק שיש באמבטיה. הנזק מצביע על כמות האמייל הצפויה לשימוש. ככלל, התהליך אינו נחשב זול אך הוא פחות יקר מרכישת אמבטיה חדשה במקום זו שניזוקה. במצבים חריפים מאד, בהם כמות הסדקים והשברים גדולה מנשוא, ייתכן כי עדיף לרכוש אמבטיה חדשה בשל גובה הנזק שנעשה קשה יותר לכיסוי כלכלי.

  חידוש אמבטיות, אם כן, מועיל רק אם מדובר באמבטיות המכילות נזקים קלים הניתנים לתיקון באמצעות מילוי אמייל. חשוב, בטרם תאשרו את הפרויקט, להתייעץ עם חברת האמבטיות שמכרה לכם את האמבטיה. כמי שרכשתם ממנה את המוצר, היא תוכל להמליץ לכם על העתיד לבוא: רכישת אמבטיה חדשה או הסתפקות בביצוע הליך החידוש.

  צור קשר לחידוש האמבטיה שלך- לחץ ליצירת קשר