עולם של עיצוב - כלים סניטריים

אצל חברת הנס גרוהה לא ניתן למצוא עוד כלים סניטריים, אלא כלים סניטריים מן המעלה הראשונה, כאלו שהם הרבה יותר מרק פונקציונאליים, אלא הם כאלו שהם קודם כל מרשימים, איכותיים ומפנקים. במה הפינוק בא לידי ביטוי אתם שואלים? ובכן ברכות הזרם, במראה המשובב, בהשלמת העיצוב באופן מוקפד, בטכנולוגיה שמאפשרת שליטה פשוטה ובעובדה שאתם זוכים להחזיק פריט כה חינני אצלכם בבית. בנוסף כלים סניטרים מבית הנס גרוהה הם גם ידידותיים לסביבה, (בזכות תהליכי הייצור המתחשבים), ומשלבים מגוון פטנטים חכמים וחדשניים.

יותר מרק

יש אנשים שנוטים לזלזל בחשיבות בחירת כלים סניטריים, הם נוטים לחשוב שברז זה ברז ופה נגמר הסיפור. אך ברגע שקצת יותר מתעמקים בכך, מהר מאוד מבינים שיש השפעה גם על איכות המוצר, (לטובת חוויית המשתמש והעמידות לאורך זמן), וגם על האווירה שהוא מייצר. אין להשוות בין חדר אמבט שמאובזר בברז פשוט, לבין חדר אמבט שמכיל ברז יוקרתי ואיכותי - ברז מרשים ומעוצב. על כן אם אתם מסוג האנשים שאוהב ומעריך עיצוב- מוטב שבבוא היום בו תחליטו לרענן את הכלים הסניטריים שלכם, תפנו אל בית הנס גרוהה ותנצלו את המחקר וההשקעה הרבה שלהם לטובת עיצוב מחדש אצלכם בבית.

דוגמת עלית

כאשר מגיעים להתפנק למספר ימים בבית מלון, אחת הציפיות היא ליהנות מאיכות ועיצוב שלא ניתן למצוא בבית. ואכן מרשים לדעת שבתי המלון הטובים במדינה, (ביניהם מלון המלך דוויד), בחרו לעבוד עם הכלים הסניטרים של חברת הנס גרוהה. כך שאם עבור מלונות עילית מוצרים אלו עושים את העבודה, (הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית), הרי שהם יפיקו את המרב גם אצלכם בבית.

שפה אחידה

כלים סניטריים כוללים לא רק ברזים, אלא גם אסלות, כיור ואמבטיות. על כן כאשר מבקשים לעצב חדר אמבט מאפס, יש להקפיד על שפה אחידה- כך שלא ייווצר בלגן בעין. שפה אחידה אינה מסתכמת בבחירה מאותה קולקציה, אך היא כן מתאפיינת בקווים מנחים וברמת איכות. על כן אם אתם עומדים בפני משימה וחוויה שכזו, מוטב שתכירו את בית הנס גרוהה – מקום שמכיל מגוון קולקציות עשירות, מתוחכמות ואיכותיות.

 תוכן ומידע שיכול לעניין אותך :  אביזרים לאמטיות  | ברזים | ברזים יוקתריים וברזים מעוצביםברזי יוקרה