מרחב רחצה

מרחב רחצה

מעוניינים לרכוש מרחב רחצה איכותי ויוקרתי המתאים לכל בית? זקוקים לשדרוג רציני של מערך חדר האמבטיה? אנו ממליצים על חדר אמבטיה יוקרתי המכיל שימוש במרצפות קרמיקת מטראצו או שיש יוקרתי. במרחב רחצה מעין זה ניתן למצוא מקלחת עם ברז אינטרפוץ, אמבטיית שיש בעיצובים שונים, וברז רחצה. בנוסף, במרחב הרחצה ישנו מגוון רחב של ארונות אשר ניתן לשלב.

מרחב רחצה מפנק

ללא ספק, מרחב רחצה מפנק הוא בעל חשיבות מכרעת לכל בעל בית. אחרי הכל, חדר האמבטיה הוא החדר האינטימי ביותר שלכם, ולכן חשוב שתחושו בו סיפוק רב, אולי אף הרב ביותר בבית. בנוסף, כאשר אתם מתעוררים כל בוקר החדר הראשון אליו תלכו יהיה האמבטיה. לכן, חשוב שיהיה זה חדר רחצה איכותי ומפנק מאין כמוהו.

ברזי יוקרה

ברזי היוקרה של מרחב הרחצה משוכללים וניתנים לברירת מצבים שונים של חימום וקירור. בנוסף, ניתן לעבור ממצב דוש למצב אמבטיה באמצעות מתג משיכה מתכתי הנמצא בתחתית הברז. ברז מסוג זה נקרא אינטרפוץ והוא יעיל בחדרי רחצה באשר הם. הברז בדרך כלל כסוף, ומכיל שלל מצבים וסוגים של זרמי מים אשר ניתן להשתמש בהם.

ריצוף מפואר ועמיד

בריצוף עבור מרחב רחצה חשובה העמידות וכן איכות העיצוב. ניתן למצוא שלל של ריצופי מטראצו או שיש המתואמים במיוחד לעבודה עם חדרי מקלחת. בשונה מאבנים כמו גרניט פורצלן אלו אבנים עמידות אשר מובנות במיוחד לעבודה עם מים וטמפרטורות משתנות בתוך החדר. בנוסף, ניתן להזמין ריצוף זה עם פיצוחים עיצוביים כגון לבנים צבועות, עיטורי פסיפס, ועוד.

התקני אחסון למרחבי רחצה

התקני האחסון כוללים בדרך כלל ארונות ומגירות בהם ניתן לאחסן אביזרי רחצה לטווח הארוך והקצר. חשוב לבחור בסט ארונות המספק את משתמשי חדר הרחצה ולהוסיף התקנים במידה ונוכחתם לדעת כי הכמות לא מספיקה לכם. חשוב להקפיד גם לבחור התקני אחסון מעוצבים, ובעלי ידיות פרזול יפות המוסיפות נופך רב לחדר הרחצה שלכם. ניתן להתייעץ אודות בחירת עיצובי התקני אחסון אלו עם חברת השיווק של מרחבי רחצה בטרם הקנייה.