עזרה בבחירת ברז

עזרה בבחירת ברז

במאמר זה נספק לכם עזרה בבחירת ברז למטבח. כאשר אנו מבקשים לקנות ברז למקום כה מרכזי וחשוב כמו המטבח, חשוב לשים לב למספר פרמטרים חשובים אשר יקלו עלינו את ההתנהלות והשימוש בברז ויהפכו אותם לחלום. ניתן להבחין בהם כבר בעודכם ניגשים לחנות לבחור את ברז העתיד שלכם. 

תוכלו למלא את הפרטים בטופס צור קשר ואנחנו נחזור אליכם עם תשובות לשאלות שלכם בנושא עזרה בבחירת ברז למטבח או לאמבטיה.

עצמת זרימת המים

פרמטר חשוב המצביע על הכוח שהמים מפעילים שעה שהם זורמים. חשוב לברר מהי העצמה המקסימלית ולרכוש ברז אשר לו עצמה מקסימלית חזקה ככל האפשר. הדבר יאפשר לכם לנקות בזרנוקי מים את הכיור במידה ותהיו זקוקים לכך. כיורים רבים סופגים לא פעם דביקות או לכלוך קשה להסרה ולכן עצמת מים גדולה יכולה להוביל לניקוי מהיר ויעיל של כל סוגי הלכלוך בכיורים.

תמונה של ברז לחדר רחצה

לגלריית ברזים מ : סדרות hansgrohe

ויסות עצמה מגוון

פרמטר זה אינו נופל מחשיבות קודמו. בעוד שבקודם נדרשנו לדעת מה תהיה עצמת הזרימה המקסימלית, פה אנו נדרשים לדעת מה גודלו של בורר המצבים בברז שלנו, ובמילים אחרות: לכמה עצמות שונות ניתן לכוון את הברז. ככל שישנו יותר גיוון בעניין זה – הרי שאותו הברז מהווה מוצר טוב יותר מן המתחרה.

היקף הברז

גם פרמטר ההיקף מצביע על איכותו של הברז. ככל שההיקף גבוה יותר צינור הברז יתמלא במים בצורה מקיפה יותר. הפרמטר יכול לשמש כאינדיקציה גם לזרימה, משום שכאשר ניצלנו את כל רחבי ההיקף, זה בדרך כלל יוביל גם למיקסום העצמה ולהיפך. לכן, כאשר פתחתם ברז וגיליתם שעל אף שניצלתם את כל הקוטר שלו הזרם חלש, מוטב לפנות לאינסטלטור לבדיקת הצנרת.

מגוון סוגי ברזים

עיצוב הברז

חשוב לבחור בברז מעוצב אשר מתאים למראה הפנימי של המטבח שלכם. מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים מומחה לתחום המטבחים על מנת שתינתן לך עזרה בבחירת ברז מעוצב, נוצץ ומבריק המתאים בדיוק עבור ד' אמותייך. חשוב להתייעץ עם מעצב פנים לא לפני שאמדת בעצמך את מראה הברז הרצוי לך. תפקידו של המעצב הוא רק לחדד את הבחירה שלך ולהביא אותה למשויפת יותר, ולא לחשוב במקומך על מבנה הברז, צורתו ועיצובה של ידית הויסות שלו. 

קרא עוד >>