שאלות נפוצות

מה זה "אינטרפוץ"?
"אינטרפוץ" (מערכת הפעלה להתקנה בקיר, פנימית וחיצונית) הינו מוצר נפוץ המיועד לתפעול מערכות מים במקלחת ובאמבטיה. אינטרפוץ מורכב בד"כ משני חלקים – גוף פנימי (המצוי בקיר, מתחת לקרמיקה) וכיסוי חיצוני.
האם אני זקוק/ה לסוגים שונים של גופים פנימיים לאינטרפוץ?
כל יצרניות הברזים מציעות מס' גופים שונים למטרות שונות – יציאת מים אחת (3 דרך), 2 יציאות מים (4 דרך) או גופים אחרים למערכות תרמוסטטיות. 
הנס-גרוהה הינה היצרנית היחידה שהגוף האוניברסאלי מתוצרתה (מק"ט 01800180) הוא היחידי המתאים להתקנה מוקדמת עבור כל דרישה - יציאה אחת או 2 יציאות, היחידי היכול לשמש למנגנון הפעלה ידני (מנגנון "רגיל"), למנגנוני הפעלת תרמוסטטים וגם למנגנוני הפעלה אלקטרוניים חדישים. בכך מאפשרת הנס-גרוהה עבורך כצרכן גמישות בכל שלבי הבניה/שיפוץ.
במקרה של תקלה האם יש צורך לפרק את גוף האינטרפוץ מהקיר או לפגוע בו?
אצל כל יצרניות הברזים מוצמד מנגנון האינטרפוץ לתשתית הצנרת בתהליך הייצור במפעל. בעת הצורך נדרש פירוק המנגנון מתוך החלק המצוי בקיר ומחובר לצנרת.
השיטה הטכנולוגית החדישה של הנס-גרוהה מפרידה את המנגנון מתוך תשתית הצנרת. שיטה מתקדמת זו מאפשרת בעת הצורך נגישות מהירה וקלה לתיקון הגוף מבלי צורך לפגוע בקיר או בצנרת. תיקון המנגנון מבוצע מחוץ לקיר!
האם במקרה של נזילה בגוף האינטרפוץ יש אפשרות שהקיר שלי יפגע?
בדרך כלל נזילת מים מתוך מנגנון אינטרפוץ גורמת למים להיספג בקיר. לעיתים חולפים מס' ימים עד אשר המשתמש מזהה את הנזילה ומבקש תיקון טכנאי שירות.
בהנס-גרוהה המנגנון הייחודי מורכב בתוך קופסא אטומה לחלוטין. במקרה של נזילה (נדיר מאוד!) המים יגלשו מתוך הקופסא החוצה על פני הקרמיקה. המשתמש מזהה מייד את התקלה כבר בתחילתה. נזילת המים מחוץ לקיר מבטיחה שלא תהיה פגיעה או ספיגת מים בקיר.

מהם מזלפים וראשי מקלחת המכונים "גשם"?
שיטת הגשם במזלפים או ראשי מקלחת משמעותה הזלפה רחבה על פני שטח פנים גדול אשר אמורה להעניק למשתמש חוויה של מקלחת ייחודית.
האם יש הבדלים בין המזלפים וראשי המקלחת "גשם"? מה זה Raindance?
כל יצרן רשאי להשתמש בשם "גשם" כדי לעטר את מוצרי המקלחת שלו. 
הנס-גרוהה היא היחידה המעניקה למשתמש חווית גשם אמיתית וזאת באמצעות מוצרי Raindance בעלי הטכנולוגיה הייחודית. באמצעות הנדסת מוצר מתקדמת נוצרת במהלך זרימת המים פעולת יניקת אוויר. האוויר נכנס דרך פתחי יניקה לתוך ראשי המזלף או המקלחת ומשתלב במים הזורמים. התוצאה היא מים מועשרים באוויר (ביחס של 3 ליטר אוויר לכל 1 ליטר מים) המוזלפים על המשתמש בתצורת טיפות עגלגלות ונעימות אשר יוצרות תחושה אוורירית ומיוחדת למגע – "ריקוד הגשם". בנוסף, שילוב האוויר במים מאפשר חסכון בתצרוכת המים (כ-10%) בהשוואה למזלפים רגילים בקוטר זהה.
האם יש משמעות מיוחדת לצינור המזלף?
בעקרון צינור הוא מוצר פשוט וחסר ייחוד מלבד המראה החיצוני. 
לא כך המצב בהנס-גרוהה, החברה שהמציאה את צינור isiflex הכסוף! צינור זה אינו צינור ספירלה רגיל אלא מבוסס על יריעות ארוגות חזקות, עטופות ברדידי כסף (לא צבע) וסיליקון המקנים לצינור את מראהו הייחודי. כל הצינורות מטופלים בחלקם הפנימי ע"י חומר דוחה בקטריות להיגיינה מקסימלית. תבריג הצינור סובב סביב צירו על מנת למנוע פיתול וקריעה של הצינור.
צינורות הנס-גרוהה הם בעלי חיבורים סטנדרטיים ומתאימים לשימוש עם כלל המזלפים, נקודות המים והסוללות.
מהן מערכות תרמוסטטיות?
מערכות תרמוסטטיות הן מערכות אוטומטיות לויסות ושמירה על טמפרטורה קבועה של המים (חשוב להדגיש - המערכות אינן מחממות מים!). הטמפרטורה של המים כפי שביקש המשתמש באמצעות כפתור הטמפרטורה, נשארת קבועה לאורך כל משך השימוש (בהנחה שמים חמים אכן מוזרמים למערכת).
האם חברות הברזים דואגות גם לחסכון במים?
חלק כן וחלק לא. 
בעניין זה של חסכון במים הנס-גרוהה נמצאת בחזית. כמעט כל ברזי החברה מצוידים בפילטר (פרלטור) ייחודי המעשיר את המים באוויר מביא לחסכון במים המתקרב ל- 50% (צמצום צריכת המים בממוצע מ- 13.5 ליטר לדקה ל- 7.2). חיסכון זה במים אינו פוגם לא באופן השימוש ולא בהנאת המשתמש.
הנס-גרוהה מציעה גם בחלק מהמזלפים מנגנון החוסך במים. באמצעות שימוש במתאם זרימה ייחודי המותקן בידית המזלפים ובראשי המקלחת, זרימת המים הנכנסת מצטמצמת לכדי זרימה מרכזית מרוכזת ובעוצמה גבוהה יותר. כך מתאפשרת חווית מקלחת זהה כמעט תוך חסכון ניכר במים (עד כ- 50% בהתאם לדגם המוצר).
מה זה AXOR?
חברת AXOR הינה חברת בת של הנס-גרוהה. הייחוד של אקסור מתבטא בעיצוב המוצרים שמקורו במיטב בתי עיצוב המוצר בעולם. בין מעצבי אקסור נמניםPhilippe Starck, Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Jean-Marie Massaud וכמובן קבוצת Phoenix. 
כל מוצרי AXOR נחשבים לייחודיים ובעלי נוכחות מרשימה. כדי ללמוד עוד על המעצבים:http://www.hansgrohe-int.com/int_en/4090.htm         
מה כדאי "להשקיע" בברז מטבח איכותי?
ברז מטבח הוא ברז "שעובד" הכי קשה בבית. בד"כ מדובר בברז בודד הנדרש לעומסי שימוש גבוהים. באופן טבעי נדרש ברז בעל טכנולוגיה אמינה לשימוש רב שנים ורצוי כמובן שיהיה גם בעיצוב מרשים.
הנס-גרוהה מציעה את ברזי המטבח מהיפים והאיכותיים ביותר עם כיסוי אחריות מקיף. ברזי AXOR של הנס-גרוהה מעוצבים ע"י מיטב המעצבים בעולם. כדאי מאוד לבחור הנס-גרוהה למטבח!