שירותי אורחים

שירותי אורחים - החל מאביזרים לשירותי אורחים ועד אסלות 

במאמר זה ננחה אתכם כיצד יש לבחור את שירותי האורחים שלכם בבית. במידה והחלטתם להתקין תא שירותים שני, חשוב מאד להתייחס לכך ברצינות, ולא לצאת ידי חובה ולרכוש את הרכיבים הזולים ביותר. חבריכם צריכים לזכור אתכם כבעלי לב רחב, ולכן מוטב לספק להם את תא השירותים הכי טוב שאתם יכולים להעלות בדעתכם. להלן מספר עצת חכמות לרכישת שירותי אורחים באופן חכם:

בחרו את סוג האסלה המבוקש

חשוב לבחור באסלה מעוצבת, ועשויה מחומרים איכותיים. אסלות עץ נחשבות למפנקות במיוחד, אולם חשוב שיהיה זה עץ איכותי בעל אחריות רבת שנים נגד ריקבון. ריקבון עץ עלול להביא עמו תולעי עץ שיכולים לגרום לנזק ביתי חמור. על מנת לא להסתבך, חשוב לוודא שעבור אסלת העץ שלכם ישנן לפחות 7 שנות אחריות נגד ריקבון. אפשרות נוספת היא לרכוש אסלה מפלסטיק מצופה, בצבע ובעובי המועדפים עליכם.

רכשו גוף שירותים מעוצב

במידה וזהו בית יש שנייה וכבר יש בו שירותי אורחים, בדקו אפשרות לשפצו ולהופכו לכמו חדש: להסיר כתמים ואפילו לבדוק אפשרות לצבוע את גוף השירותים לצבע המועדף עליכם. יש להתייעץ עם גורמים מקצועיים מחברות שיווק אמבטיות ותאי שירותים.

רכשו ברז מעוצב לתא השירותים

חשוב לבדוק האם ניתן להתקין ברז בתא שירותי האורחים. בדקו זאת מול האינסטלטור שלכם. במידה והוא השיב בחיוב, יש לבחור ברז לתא שירותי אורחים אשר יהווה עבודת מעצבים של ממש, ויכלול אפשרויות ויסות זרם, פילטרים ופונקציות נוספות.

דגמו את תא השירותים במוצרים נלווים

אחסנו בפנים ארון קיר, התקני אחסון לנייר טואלט, וכל אביזר אחר שישרה אווירה של פינוק וביתיות בתא שירותי אורחים. חשוב לדאוג לכמה שיותר אביזרים לשימוש המשתמש בתא הזה על מנת להקנות לחבריכם את הטוב ביותר. מומלץ, בטרם אישור העסקה, להתייעץ שנית עם צוות המומחים של החברה לשיווק חדרי אמבטיה ותאי שירותים. בחברה יוכלו לספק לכם מידע על אביזרים נוספים אשר חשוב שיהיו בפנים.

בקשו מהאינסטלטור שיבצע בדיקה לצנרת בתום התקנת תא השירותים החדש

קשה לדעת כיצד השפיעה באמת ההתקנה על הצנרת שלכם. ההמלצה שלנו היא לערוך בדיקה לצנרת שלכם בטרם תתחילו להשתמש בתא השירותים החדש, על מנת לוודא במאת האחוזים את תקינותו ואת חוסר הצורך לשנות בו משהו.