אודות הנס גרואה Hansgrohe

הכל התחיל בשנת 1899, בה היגר סוחר בדים בשם Hans ששם משפחתו היה Grohe, מהעיר לוקנוואלד הסמוכה לברלין, אל עיירת היער השחור הקטנה שילטאך.

שנתיים לאחר מכן, פרש מעסקי הטקסטיל והקים את סדנת הברזל שלו. עקב תשוקתו הרבה למים, החל הנס להיכנס לתחום המקלחות שהיה בחיתוליו באמצעות אמבטיות העשויות מיריעת פח, מה שהניח את היסודות להצלחה העתידית.

כיום Hansgrohe היא אחת מהחברות הבינלאומיות המובילות בעולם בייצור ברזים, כיורים ועוד.

עם מעל מיליארד יורו מכירות שנתיות, 34 חברות, 21 משרדי מכירות ו- 5000 עובדים המפוזרים ברחבי 143 מדינות.

לאורך שנות פעילותה הארוכות זכתה הנס-גרוהה ביותר מ- 400 פרסי חדשנות כמו IF Design Award ו- RedDot וכיום מדורגת החברה הרבה לפני מתחרותיה.

קיימוּת, עיצוב, ניהול ותקשורת ארגונית הם ערכי הליבה שלנו.

Hansgrohe מקפידה ליזום ולהפתיע והיא ממוקדת בהשקעה מתמדת בחדשנות, עיצוב ואיכות ברמה הגבוהה ביותר אשר מבטיחים את ההובלה העקבית שלה בתחום הסניטציה.

חברת נוטלי

היבואנית הרשמית של הנס גרואה בארץ היא חברת נוטלי. נוטלי הוקמה על ידי אוהד ודוריס לוי. לחברה שנים רבות של נסיון בתחום היבוא, שיווק והפצה. החברה מייבאת  מותגים גדולים נוספים בצורה בלעדית לארץ, כמו: FRANKE, KALDEWEI, UNIDRAIN ועוד.

חברת נוטלי היא חברה משפחתית וותיקה ואיכותית העוסקת ביבוא, שיווק והפצה של מוצרים סניטרים ומטבחי איכות ממיטב החברות באירופה. החברה שהוקמה ע"י אוהד ודוריס לוי, ביססה את מעמדה הודות לשנים ארוכות של פעילות נמרצת בקרב אולמות התצוגה הגדולים בישראל, אדריכלים ומעצבי פנים, בתי מלון ופרויקטים מובילים, ומעל לכל, בקרב הצרכן הישראלי.

סיור וירטואלי